Użyteczność publiczna

Bookstore

Kawiarnio księgarnia jakiej jeszcze nigdzie nie widziałam i jestem w niej szczerze zadurzona <3
Medellin, Kolumbia, to tam znajdziecie połączenie drewna, wzorzystych materiałów oraz kolorów, które stwarzają wrażenie bardzo przytulnego, ciepłego i kameralnego wnętrza.
Miejsce spotkań z przyjaciółmi, w miłym, przytulnym i nowoczesnym lokalu jak i możliwość nauki i zabawy z najmniejszymi członkami rodziny. Miejsce gdzie ludzie mogą nie tylko kupić dobrą książkę i jeszcze lepszą kawę ale również, gdzie mogą się dobrze bawić i miło spędzić czas z najbliższymi.
To miejsce jest dla mnie pasjonujące nie tylko pod względem designu i połączenia funkcji ale również ze względu na bliskość z książką. W erze technologii, smartfonów, smartwatchów, tabletów i innych umilaczy często zapominamy ile zalet daje nam czytanie książek. Więc jeśli nie dla pogłębiania wiedzy czy dla wzbogacenia słownictwa to chociaż na dobry sen 😉

Jak powiedzieli właściciele „We know that technology can be the magic wand to enter unimaginable worlds but it will never dethrone the King: the book.”

Wiemy, że technologia może być magiczną różdżką do wejścia do niewyobrażalnego świata, ale nigdy nie zdetronizuje króla: książki.

😉

Zapraszam do galerii

 

2 comments

  • Jan Machyński

    Jak dla mnie jest tu trochę zbyt dużo bałaganu i takiego chaosu, ale niektóre elementy, jak, np. te łózka/kanapy w kształcie pszczelich pasiek robią wrażenie. Poza tym bardzo podobają mi się także lampy i plakaty :)

    Reply
  • Kamila

    Coś pięknego <3

    Reply